​​​​​​​Mersin'de Gıda Fuarı için geri sayım başladı…

Mersin Fooddays'in kapıları, 7 Kasım'da, Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde açılacak.

 

Türk gıda endüstrisi için uzun yıllardır başarılı şekilde düzenlediği uluslararası gıda fuarları sayesinde, sektörün üretimden dağıtıma, işletmeden tüketim ve ihracata kadar ki tüm süreçlerinin analizini çok iyi yapan CNR Holding, bu alandaki deneyim ve birikimi ile Akdeniz'in en büyük gıda fuarını 9. kez organize edecek. Mersin Fooddays-Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Türkiye'nin gıda üretimi ve ihracatında önemli bir merkez haline gelen Mersin'de tüm gıda sektörünü bir araya getirecek.

Türk gıda ve içecek sektörünün yerli ve milli üretimini uluslararası alıcılar ile buluşturacak olan fuar, 150'den fazla firmanın katılımıyla toplam 15 bin metrekare açık ve kapalı alanda yapılacak. Orta Doğu, Güney Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa ve Arap Ülkeleri'nden sektör alıcılarının ziyaret edeceği Mersin Fooddays'in kapıları, 7 Kasım'da, Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde açılacak.

Siz de, Akdeniz Bölgesi'nin en yüksek ticaret platformu olarak hayata geçirilen Mersin Fooddays ile uluslararası yeni iş bağlantıları kurmak ve ticaret hacminizi artırmak istiyorsanız fuarımıza sizleride bekliyoruz.