Selpak Professional’dan bir ürünle iki etkili çözüm

Selpak Professional’dan bir ürünle iki etkili çözüm

Wave dispenser serisi genişlemeye devam ediyor

Ev dışı tüketim pazarının güçlü markalarından Selpak Professional, Wave serisine dahil ettiği yeni dispenserler ile farklı kullanım seçenekleri sunuyor. İşletmeler çift hazneli dispenser ile V Katlama Tuvalet Kağıdı ve Z Katlama Havlu kullanımı sağlayabiliyor. Aynı zamanda tek hazneli dispenser ile de V Katlama Tuvalet Kağıdı kullanımı sağlanıyor.

İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik etkili çözüm sunan Selpak Professional, yeni ve inovatif ürünleriyle kolaylık sağlamaya devam ediyor. Profesyonel temizlik kağıdının liderleri arasında bulunan Selpak Professional, tasarruf sağlayan çözümlerine yenilerini ekliyor. Selpak Professional’ın Wave dispenser ailesine katılan yeni çift hazneli dispenser ile hem V katlama tuvalet kağıdı hem de Z katlama havlu kağıt kullanımını tek üründe sağlıyor.  Tek hazneli dispenser seçeneği de şık tasarımıyla V Katlı Tuvalet Kağıdı kullanımında dikkat çekiyor. Her iki dispenser de her seferinde tek yaprak kağıt vererek işletmelerde tasarruf sağlıyor.

Ergonomik seçenek

Wave Dispenser ailesinin yeni üyesi ergonomik kullanımı ile işletmelere kolaylık sunuyor. Özel tasarımı sayesinde yoğun işletmelerde V katlama tuvalet kağıdı olarak kullanılan dispenser ikili haznesi ile işletmelere dolum kolaylığı sağlarken fazla kağıt israfını da önlüyor. Dispenser mekanizması sayesinde her bir tuvalet kağıdı bir diğerinin çıkmasına yardımcı oluyor.

Hazne içerisinde bulunan tek bir separatörün kaldırılmasıyla Z katlama havlu dispenserine dönüşen Wave ailesinin yeni üyesi, çok çeşitli kullanım sağlıyor. Selpak Professional böylece işletmelerin her iki ihtiyacına da uygun olan alternatif bir ürün sunuyor.