Profilo Ödeme Sistemleri’nden Avantajlar: Eski Cihazını Getir, Yepyeni Profilo S900 ECR Yazarkasa POS’u götür

Profilo Ödeme Sistemleri, yeni nesil yazarkasa değişim sürecinde marka ve modeli ne olursa olsun eski ödeme kaydedici cihazını getiren tüm kullanıcılarına Maliye Bakanlığı onaylı en yeni ürünü Profilo S900 ECR Yazarkasa POS sahibi olma fırsatı sunuyor.

30 yılı aşkın süredir ödeme sistemlerinin öncü kuruluşlarından ve yüzde yüz Türk sermayeli Profilo Ödeme Sistemleri, yeni nesil ödeme kaydedici cihaz sahibi olmak isteyen mükellefler için bu teknolojiyi kolay erişilebilir kılıyor. Profilo Ödeme Sistemleri, Maliye Bakanlığı’nın kayıt dışı ekonominin önüne geçmek için almış olduğu dijital dönüşüm tedbirleri sonucunda eski nesil yazarkasalarını değiştirme zorunluluğu olan mükelleflerin yüzünü güldürecek bir kampanya ile karşılarına çıkıyor.

Ekonomiye katkıda bulunmak ve kullanıcılarını Profilo S900 ECR Yeni Nesil Yazarkasa POS ayrıcalıklarıyla buluşturmak amaçlı düzenlenen kampanya, Profilo ürün ailesinden bir ürün sahibi olan mevcut kullanıcılarının yanı sıra; marka ve modeli fark etmeksizin tüm eski nesil yazarkasa sahibi mükelleflerin de faydalanabileceği nitelikte.

Yeni nesil değişim kampanyası ile çalışır durumdaki eski yazarkasalarını marka ve model fark etmeksizin Profilo Ödeme Sistemleri’nin satış ve servis kanalı olan en yakın R2 Servis noktalarına getiren kullanıcılara 500 TL’ye varan indirim avantajı sunuyor. Stoklarla sınırlı kampanya dahilindeki değişim indirimine ek olarak, QNB Finansbank uygulaması yükleten mükelleflere 250TL ParaPuan, düşük banka komisyonlu 9 taksit imkanı gibi kolaylıklar sağlıyor.

Tüm cihazlarını geliştirirken müşteri deneyimlerini göz önünde bulunduran ve ihtiyaçlarına yönelik cihaz üreten Profilo Ödeme Sistemleri, uygun ödeme seçenekleriyle bir kez daha müşterilerinin memnuniyetinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Değişim kapsamındaki Profilo S900 ECR Yeni Nesil Yazarkasa POS’un sağlayacağı avantajlardan söz etmek gerekirse;  yüzbinlerce müşteri deneyimi sonucu Profilo Ödeme Sistemleri’nin Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilen ürün, tüm bağlantıların tek bir noktada birleştirildiği bağlantı kutusu ile kablo karmaşasına son veriyor. Dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, yüksek çözünürlüklü hassas dokunmatik ekranı, basitleştirilmiş menüsü, yeni nesil güvenlik yazılımı, çift SIM kart kullanımı ve 3G modem alternatifi ile birçok özelliği tek bir cihazda topluyor. Profilo S900 ECR, kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedeflerken, uzun ömürlü bataryası ve 32 metreye yükseltilmiş rulo kapasitesi ile tam dolu şarjla uzun süre kesintisiz fiş kesebilme olanağı sunuyor. Ayrıca, Profilo S900 ECR 40 milyon satırlık EKÜ kapasitesine sahip. Profilo Ödeme Sistemleri müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 6 farklı Profilo S900 ECR konfigürasyonu sunuyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için http://www.profiloodemesistemleri.com/kampanyalar.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Profilo Ödeme Sistemleri, KDV’nin hayatımıza girdiği 1985 yılından beri pazarda var olan en eski yazarkasa firması ve köklü bir kuruluştur. En küçük esnafın alacağı giriş seviyesi yazarkasadan, daha komplike ihtiyaçları olan mükelleflerin kullandığı kapsamlı yazarkasa ve komple yazarkasa setlerinin yer aldığı perakende pazarına kadar tüm segmentlere ürün sunuyor. Tüm pompa ve otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışacak şekilde akaryakıt sektörüne özel üretilen pompa yazarkasaları ile kendi alanında akaryakıt sektörünün lider üreticisi konumunda bulunuyor. Yeni nesil yazarkasalarıyla birlikte bugüne kadar tasarladığı, ürettiği ve hizmete sunduğu yazarkasa sayısı, sadece Türkiye’de 90’a çıktı.

Profilo Ödeme Sistemleri Hakkında:

Profilo Ödeme Sistemleri, 1985 yılında KDV’nin uygulamaya geçmesiyle beraber hayatımıza giren ve günlük yaşantımızda “yazarkasa” olarak adlandırılan, ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 15 ülkede, ilgili yasalara uygun cihazları tasarlamış, üretmiş ve sektörün geliştirilmesine öncülük etmiştir. Türkiye’de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, Profilo Ödeme Sistemleri’nin bünyesinde yer alan güçlü markaların ödeme kaydedici cihazlarını kullanmaktadır.

Günümüzde, bu sektörde kullanılan en ileri teknoloji ürünlerini işletmelerin hizmetine sunan Profilo Ödeme Sistemleri’nin bünyesinde Farex, Profilo, Telestar, Posiflex ve Seiko gibi güçlü markalar yer almaktadır. Dünyada ilk olarak dokunmatik ekranlı mobil yazarkasa POS’u, akaryakıt sektörüne ilk pompa yazarkasayı, Türkiye’de Elektronik Kayıt üniteli ilk yazarkasayı üreten Profilo Ödeme Sistemleri, güçlü AR-GE ve satış ekibi, Türkiye’de 81 il ve 229 ilçede, T.C. Maliye Bakanlığı onaylı 1970 kişilik uzman kadrosu, 310 münhasır servisi ve 300’den fazla iş ortağı olmak üzere 600’den fazla servis noktası ile hizmet sunmaktadır. Geçen 33 yılda, 15 farklı ülkede iki milyondan fazla ödeme kayıt edici cihaz satışı gerçekleştiren Profilo Ödeme Sistemleri, sektöründe açık ara ihracat lideridir. Bu süre zarfında Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’ye özel 90, ihracat pazarları için 61 olmak üzere 151 farklı ödeme kayıt edici cihaz tasarlamış, üretmiş ve hizmete sunmuştur.

Küçük esnafın yanında, dikey uzmanlık alanlarında da farklı sektörel ihtiyaçlara yanıt veren, en ileri çözümleri sunan Profilo Ödeme Sistemleri, yeni nesil yazarkasa, offline yazarkasa, bilgisayar bağlantılı yazarkasa, pompa yazarkasa, EFT POS yazarkasa, PC POS, mali yazıcı ve Fiscal Box ürünleriyle dünyada bu sektörde kullanılan tüm mali ödeme sistemlerine uygun bir ürün yelpazesine sahiptir.

Geleceğe yönelik yenilikçi çalışmalarını, yurt içi ve yurt dışında bulunan 70’in üzerinde AR-GE çalışanı ile ara vermeksizin sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, 33 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider şirketidir.