Sait Gıda 1978’den Günümüze 40 Yıllık Tecrübe

40 Yıllık Tecrübe Sait Gıda;

Sait İskender markasıyla 40 yılı aşkın süredir İstinye, Laleli, Kasımpaşa, Sirkeci ve Şirinevler olmak üzere 5 şubemizle hizmet vermekteyiz. Etlerimiz Balıkesir, Bandırma ve Gönen Bölgelerinden özenle seçilmekte, helal kesim kuralları çerçevesinde, veteriner hekim kontrolünde, modern entegre tesislerde kesilmektedir. Etlerimiz soğuk zincir kırılmadan et işleme tesisimize ulaştırılmaktadır. Sebze çeşitlerimiz Yalova Bölgesinden, bakliyat türleri markalaşmış işletmelerden temin edilmektedir.

Et işleme tesisimizde ve tüm restoranlarımızda ziraat mühendisi ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır. Stoktaki malzemelerimiz Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi sistemine göre muhafaza edilmektedir. Eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğimize ve ticari yaşama duyduğumuz saygı nedeniyle Firmamıza ait ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Sertifikaları bulunmaktadır.

Restoran hizmetleri kapsamında yarım asırlık tecrübe ve birikime sahip olan işletmelerimiz, müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmıştır. SAİT, Sait Et Lokantası, Sait Bey, SaitEfendi, Kebapçı Sait, Sait Döner, Sait Lahmacun, Sait Gıda Yanakçı, LaFresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahiptir.

NEDEN HAZIR LAHMACUN KIYMASI

NEDEN HAZIR DÖNER TERCİH ETMELİYİM?

%100 DANA ETİ

Günlük en taze sebzeler

Standart Lezzet, Standart Maliyet

Üretim Maliyetinde düşüş

İşçi maliyetlerinden tasarruf

İş yükünde azalma

Stok kontrol kolaylığı

Sebze alımlarında ve israfında azalma

%100 Vakumlu paket içinde hijyenik tedarik

Eksi 18 derecede korunduğunda ilk günkü tazelik

Kendi işletmelerimizde aynı ürünü kullanıyoruz

Markalaşmış işletmemizin imalathanesinde üretilmektedir.

GIDA GÜVENLİĞİ

%100 Vakumlanarak paketlenen ürünlerimizde renk korunur, küflenme olmaz ve bakteri üremez. Ürünlerimiz hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Ürünlerimiz 34-1243 üretim izin belgesine sahip Sait Gıda A.Ş güvencesi altındadır. Ürünlerimiz Soğuk zincir bozulmadan işleme tesisimizden frigofrik araçlar ile sizlere güvenle ulaştırılmaktadır.

HAZIR LEZZET

Pişmemiş hazır lahmacun veya paketlenmiş lahmacun iç kıyması olarak imalat yapılmaktadır.Ayrıca lahmacun fırını olmayan işyerlerine masrafsız lahmacun satış sistemleri kurulmakta; üstelik lahmacun ustasına gereksinim duyulmadan satış yapmanız sağlanmaktadır.